Hızlı Ulaşım : 0544 65 77 000
 • Consultant

  Sosyal Medya Danışmanlık

  Sosyal Medya'da size iyi bir rehber lazımsa biz yolu biliyoruz. Tanışalım mı ? devamı >>

 • Strategy

  Sosyal Medya Strateji

  Sosyal Medya'da nasıl bir yol izleyeceğinizi ve kampanya ve stratejileri belirleme. devamı >>

 • Optimization

  Sosyal Medya Ölçümleme

  Markanız hangi sosyal mecrada ne kadar geçiyor ? Dönüşüm ve verimlilik raporu. devamı >>

 • Content

  İçerik Editörlüğü

  Hangi saatlerde ve nasıl bir içerik ekliyorsunuz? Hedeflerinize uygun mu ? devamı >>

 • SOSYAL CRM - Sosyal Medya Takip ve Müşteri İlişkileri

“Sosyal CRM” müşteri ile iletişim kurmak için yalnızca alternatif bir yol değil, aynı zamanda onların sevdikleri, sevmedikleri, ihtiyaç ve istekleri kısaca yaşamları hakkında  derin bir bakış açısına sahip olmamızı sağlar. Böylece potansiyel müşteriler ile iletişim kurmamıza yardımcı olur.

 

Sosyal CRM :

Sosyal Medya takip, ölçümleme ve etkinlik - aktivite ölçümlerinizi gerçek zamanlı ve detaylı bir şekilde takip edebileceğiniz yazılımdır.

Sosyal CRM Sistemi ile İnternet/Sosyal Medya odaklı iletişim stratejilerinizi oluşturmadan önce mevcut ya da potansiyel müşterilerinizin sizin hakkınızda internette neler konuştuğunu öğrenerek online itibarınızı inceleyebilir ve kullanıcılarla iletişime geçerek maksimum seviyede tutabilirsiniz.

Dijital pazarlama alanında çok büyük etkisi olan uygulamalarla sizde Ürün/Hizmetlerinizi tanıtabilir, satışa yöntelik çalışmalar yapabilir veya marka itibar ve marka bilinirliğinize yönelik çok ciddi katkılar sağlayabilirsiniz.

Hızla büyüyen sosyal medyada yer alarak firmanızın bulunabilirliğini arttırabilir, ürün ve hizmetlerinize ilgi duyan potansiyel müşterilerinize daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

 

Bu konu hakkında daha geniş bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.